Hola! Miło Cię tu widzieć. W pierwszym artykule pokażemy Ci, jak w 8 krokach zarejestrować konto właściciela ofert w portalu Travel.Globly.eu za pomocą Twojego konta Facebook.

Po rejestracji konta możesz dodać swoją ofertę:

  • apartamentów i domów na wynajem wakacyjny
  • transportu
  • wycieczek
  • atrakcji

W zależności od wybranego pakietu możesz dodać 1-10 ofert.

Dlaczego w ogóle warto dodać swoją ofertę na Travel.Globly.eu? Ponieważ w ramach promocji, Twój apartament może znaleźć się wśród ofert na pierwszym miejscu wyników wyszukwiania w Google (zaraz za reklamami płatnymi) u osób, które szukają noclegów u polskich właścicieli w Alicante i okolicach.

Pozycja TOP 1 w Google

Więcej szczegółowych informacji o naszej ofercie promocyjnej, znajdziesz w cenniku pakietów partnerskich. Zobacz dalej.

Pierwsze, co musisz zrobić, to kliknąc w “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony.

Wybierz rodzaj konta – ustaw “Partner”.

Przeczytaj i zaakceptuj regulamin oraz politykę prywatności. A następnie kliknij w przycisk “Facebook”.

Otworzy się okno, w którym Facebook zapyta Cię o pozwolenie na użycie Twojego imienia, nazwiska, zdjęcia profilowego oraz adresu email do utworzenia konta na Travel.Globly.eu. Jeżeli wszystko się zgadza, kliknij przycisk “Kontynuuj jako ..(Twoje imię)..”.

Twoje konto zostało utworzone w Travel.Globly.eu. W prawym górnym rogu strony kliknij w “Hola (Twoje imię i nazwisko)”, a następnie w “Dashboard”.

Jesteś w Twoim Panelu. Kliknij w przycisk “Aktywuj Pakiet Partnerski”.

W ramach pomocy w trudnej sytuacji wywołanej pandemią oraz w ramach akcji #PomagajmySobie przygotowaliśmy zniżki.

Podstawowy pakiet “Gospodarz” to jedyne 2€ za 90 dni. Możesz dodać 1 ofertę. W tym pakiecie oferujemy podstawową promocję w naszych mediach internetowych. W przypadku wyższych pakietów oferujemy promocję dodatkową na Facebook z wykorzystaniem algorytmów Sztucznej Inteligencji, które poszukują odbiorców reklam. Na reklamę na Facebook i Instagram przeznaczamy 50% opłaty za wybrany pakiet +AI.

Wybierz pakiet odpowiedni dla Ciebie i kliknij przycisk “Zaczynajmy”.

Po wybraniu pakietu i kliknięciu przycisku “Zaczynajmy”, otworzy się strona z podsumowaniem Twojego zamówienia. Uzupełnij wymagane dane, sprawdź, czy cena jest zgodna z Twoim wyborem.

Jeżeli wszystko ok, zaakceptuj regulamin i politykę prywatności, kliknij w przycisk “Potwierdź” i przejdź do płatności za pomocą systemu PayPal.

Możesz dokonać płatności na dwa sposoby:

  1. ze swojego konta PayPal;
  2. kartą płatniczą, jeżeli nie masz konta PayPal;

Po zarejestrowaniu płatności, aktywujemy Twoje konto na 90 dni i skontaktujemy się w celu wsparcia przy dodawaniu ofert.

Dobrego dnia!

Mateusz z Globly.eu