Nasza historia

W Globly.eu wierzymy, że warto myśleć #inaczej, aby robić rzeczy jeszcze #lepiej. Wszyscy lubimy odkrywać nowe kierunki, pomysły, nowe możliwości.

Część naszej załogi od ponad 20 lat zajmuje się marketingiem i promocją turystyki na Śląsku Cieszyńskim i w Krakowie. Na wybrzeżu Costa Blanca mamy rodzinę i znajomych. Hiszpania i wybrzeże Costa Blanca to nasz drugi dom, dlatego współtworzymy redakcję portalu TuHiszpania.pl.

Część załogi Globly.eu mieszka i zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii od ponad 20 lat. Razem sprzedajemy nieruchomości w Hiszpanii pod marką Globly.eu i pomogamy Wam urządzić tu życie.

Ponieważ często pytacie o to, czy pomagamy w wynajmie nieruchomości wakacyjnych, a my lubimy odkrywać nowe możliwości, stworzyliśmy travel.globly.eu.

Teraz odkrywamy przed Wami lokalne życie w Hiszpanii i w Polsce. Odkrywamy apartamenty wakacyjne, hotele, samochody, skutery, rowery, łodzie, wycieczki i lokalne atrakcje.

Wkrótce wyruszamy na EUROTRIP Globly.eu, aby odkryć przed Wami całą Europę!

world_connected_2-600x402

Nasza misja

Odkrywamy przed Wami całą Europę!

Łączymy lokalnych Gospodarzy z Odkrywcami, którzy lubią zwiedzać nowe miejsca i odkrywać lokalne nieprzetarte szlaki.

Nawiązujemy dobre relacje z Polakami i Europejczykami, którzy chcą pokazać swoją gościnność i swoją okolicę.

Rozpoczynamy na Śląsku Cieszńskim i w Krakowie (gdzie mieszczą się nasze polskie biura) oraz w okolicach Alicante – Orihuela Costa i Torrevieja na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii (gdzie mieści się nasz drugi dom i nasze hiszpańskie biura). Gdzie otwieramy kolejne biura? Bądź z nami!

 

 

Żyj globalnie! 🌍 Odkrywaj lokalnie! 🗺️

Odkryj Europę lokalnie z Travel.Globly.eu 🇪🇺

300+

partnerów

Ponad 20 lat działalności w Polsce oraz na wybrzeżu Costa Blanca nauczyło nas wielu ważnych rzeczy. Jedną z najważniejszych jest to, że dobra współpraca to wielki skarb!

400+

ofert

Mamy dla Ciebie ponad 400 ofert apartamentów, środków lokomocji, atrakcji oraz wycieczek. Do tego z naszą pomocą znajdziesz tanie hotele na Booking.com lub innych portalach.

3+

kierunki wakacyjne

Wyprawy geograficzne Globly rozpoczynamy z naszych biur w Krakowie i Orihuela Costa. Odkrywamy Costa Blanca oraz pozostałe wybrzeża Hiszpanii. Odkrywamy wyspy. Odkrywamy całą Europę!

2€

przychodów ( 3..2..1..Startujemy! )

Nasi partnerzy dobrze wychodzą na współpracy z nami w sprzedaży nieruchomości. Teraz odkrywamy nowe możliwości dla lokalnych gospodarzy i przewodników.

"Zapraszam na pokład Globly.eu - globalne przedsięwzięcie! Mam 34 lata i połowę mojego życia namawiam do dobrej współpracy i wspólnych podróży. Costa Blanca to mój drugi dom. Tworzę globalne możliwości dla Was, dla najbliższych, dla bliskich i dla tych, których jeszcze nie znam. Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś w naszej Europie."

Żyj globalnie 🌍 Odkrywaj lokalnie 🗺️ Travel.Globly.eu 🇪🇺

Mateusz Waliczek | Piratzky.com

Globly.eu Founder | CEO | Explorer

Napisz do nas na Facebook Messenger

m.me/Travel.Globly.eu

mail: hello@globly.eu

kom.: +48 509 694 441 (Whatsapp)

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox