od €48,00
Rezerwuj

Dzień wśród wody i zwierzaków!

Not Rated
Created with Sketch.

Czas trwania

Cały dzień

Created with Sketch.

Odwołanie

Brak możliwości odwołania

Created with Sketch.

Wielkość grupy

1 osoba

Created with Sketch.

Języki

___

Opis

Bilet łączony do Terra Natura i Aqua Natura

Uwielbiasz zwierzęta? Chcesz zobaczyć na żywo ponad 1500 zwierząt? Na własne oczy zobaczyć zwierzęta, które są zagrożone wyginięciem?

Terra Natura to nowoczesne zoo, zaprojektowane według modelu „zoo imersion”, dzięki czemu masz wrażenie, że pomiędzy Tobą a dzikimi zwierzętami nie ma żadnych barier.

Dzięki Terra Natura możesz zobaczyć cudowne zwierzęta od węży jak np.: Pyton zielony, poprzez ptactwo drapieżne czy tak rzadkie już Tukany tęczodziobe, aż po ssaki tak duże, jak Słoń indyjski czy groźne Tygrysy azjatyckie.

W Terra Natura Benidorm możesz zobaczyć ponad 1500 zwierząt z ponad 200 różnych gatunków, których ponad 50 zagrożonych jest wyginięciem. Jednak to nie wszystko! Oprócz zwierzaków w Terra Natura zobaczysz również ponad 150 gatunków roślin, trujące grzyby z Europy i Azji oraz odkryjesz jadowite pająki.

Terra Natura to niesamowite miejsce zaprojektowane, by edukować i odkrywać świat dzikich zwierząt na świeżym powietrzu. Jest idealne dla dorosłych, jak i dla dzieci, dlatego jest to świetna przygoda dla całej rodziny, która uczy i bawi.

Po czasie spędzonym z dzikimi zwierzętami zrelaksuj się lub uwolnij swoją dzikość w Aqua Natura.

W aquaparku Aqua Natura jest wszystko, czego Ci trzeba. Na terenie 40 000 mkw, znajdziesz Strefę Relaksu, baseny z biczami wodnymi, zjeżdżalnie, a nawet spotkasz lwy morskie, z którymi możesz popływać.

Aqua Natura oferuje ponad 700 metrów zjeżdżalni dla dużych i małych! Możesz skorzystać z jedynej w europie ślizgawki wodnej LA CRESTA, dzięki której będziesz mieć wrażenie że grawitacja nie istnieje. Możesz ścigać się wraz z bliskimi na zjeżdżalni MULTIPISTA lub zagłębić się w długą na 104 metry BLACK-HOLE, a jeśli lubisz kręte ślizgawki to  ZIGZAG-GIANT SLIDE i AQUA SNAKE są dla Ciebie idealne.

Dlatego, jeśli chcesz spędzić dzień pełen wrażeń z dzikimi zwierzętami z trzech kontynentów a po wszystkim wyszaleć się na zjeżdżalniach wodnych lub zrelaksować w strefie SPA pakiet: Dzień wśród wody i zwierzaków jest dla Ciebie idealny.

Zobacz więcej

Included/Excluded

  • Jedno menu żywnościowe i dwa napoje na osobę
  • Strefa VIP
  • Szafki

Lokalizacja atrakcji

Opinie

0/5
Not Rated
Oparte na 0 ocen
Świetnie
0
Bardzo dobrze
0
Dobrze
0
Średnio
0
Źle
0
Pokazuję 1 - 0 z 0 w sumie

Napisz recenzję

Created with Sketch.
od €48,00

Organizowane przez

Partnerzy Travel.Globly.eu

Członek od 2019

4 Ocen

Odkryj również

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox