od €41,00
Rezerwuj

Wycieczka po Sagrada Familia z przewodnikiem – BEZ KOLEJEK

Not Rated
Created with Sketch.

Czas trwania

1,5-2h

Created with Sketch.

Odwołanie

Brak możliwości odwołania

Created with Sketch.

Wielkość grupy

1 osoba

Created with Sketch.

Języki

___

Opis

Sagrada Familia to jedna z najpiękniejszych budowli stworzonych ludzkimi rękoma. Poznaj znaczenie symboli i odkryj wiele przekazów, które chciał Ci przekazać Antonio Gaudí.

Wycieczka rozpoczyna się przed bazyliką, gdzie przewodnik wprowadzi Cię do tego mistycznego świata w którym religia przeplata się ze sztuką i naturą. Następnie wraz z przewodnikiem – omijając liczne kolejki, przewodnik opowie Ci o fasadzie Narodzenia, nad którą Gaudi pracował osobiście przez większość swojego życia.

Kolejnym punktem będzie wnętrze Sagrada Familia. Wejdź do magicznego wnętrza, wejdź do świata pełnego kolorów i świateł tworzonych przez liczne witraże. Poczuj się niczym podczas spaceru w lesie, będąc wciąż we wnętrzu jednej z największych budowli współczesnego świata.

Następnie udasz się wraz z przewodnikiem by poznać historię fasady przedstawiającej Mękę Pańską. Na własne oczy zobaczysz dramatyzm tej sceny podziwiając surowe i narożne rzeźby.

Po tym doświadczeniu, wraz z przewodnikiem udasz się do budynków szkoły Sagrada Familia, która była przeznaczona dla dzieci robotników budujących tą wspaniałą katedrę. Posłuchasz wielu historii i ciekawostek o tym ciekawym miejscu i dowiesz się dlaczego były przebudowywane tak wiele razy.

Ostatnim przystankiem będzie Muzeum Sagrada Familia. Tutaj przewodnik pokaże Ci oryginalne szkice i plany, które uświadomią Ci fenomen wizji Antoniego Gaudíego.

Zobacz więcej

Included/Excluded

  • Opłaty za wstęp i bilety
  • Oficjalny przewodnik wycieczki
  • Prywatny zestaw nagłośnieniowy (jeżeli grupa składa się z więcej niż 10 osób)
  • Wstęp na wieże
  • Odbiór z hotelu i transport powrotny

Lokalizacja atrakcji

Opinie

0/5
Not Rated
Oparte na 0 ocen
Świetnie
0
Bardzo dobrze
0
Dobrze
0
Średnio
0
Źle
0
Pokazuję 1 - 0 z 0 w sumie

Napisz recenzję

Created with Sketch.
od €41,00

Organizowane przez

Partnerzy Travel.Globly.eu

Członek od 2019

4 Ocen

Odkryj również

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox