Okryj La Albufera jadąc terenowym Jeep’em i płynąc rybacką łodzią.

Spędź wspaniały dzień pełen wrażeń i pięknych chwil! Odkryj jeden ze skarbów narodowych Hiszpanii jadać Jeep’em i płynąc rybacką łodzią. Rozkoszuj się pływaniem w spokojnej lagunie i skosztuj wspaniałych tapas.

Read More

Odkryj wspaniałą Walencję.

Zobacz trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii. Poznaj miejsce gdzie spotykają się trzy kultury i trzy historie. Odkryj jedno z najpiękniejszych miast świata i na własne oczy zobacz Świętego Grala.

Read More

Zobacz „utopijne miasto”

Podczas wizyty w Krakowie możesz wiele zobaczyć. Jednak zobaczyć to co innego niż naprawdę odkryć! Dlatego daj się porwać na odkrywanie Nowej Huty – utopijnego miasta, budowanego przez komunistyczny reżim.

Read More

Wycieczka szybkim pociągiem z Madrytu do Walencji

Odrkyj niezwykłą Walencję, stolicę Paelli. Mieszkasz w Madrycie? Wsiądź w szybki pociąg. W niecałe dwie godziny dotrzesz do Walencji. Następnie zabierzemy Cię na wycieczkę po najciekawszych zakątkach tego magicznego miasta. Masz do dyspozycji audioprzewodnik w 10 językach i bilet na autobusy, do których możesz wsiadać bez ograniczeń, w każdej chwili, aby przemieścić się do następnego […]

Read More

Prywatna wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego i Ogrodzieńca

Podążaj Szlakiem Orlich Gniazd. Podziwiaj piękno Wyżyny Jurajskiej i okryj naturalne piękno Ojcowskiego Parku Narodowego.

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox